похоронним дзвоном для комутованого

Протягом десятиліть єдиним способом підключення до Інтернету був через модемне з’єднання. Ще до того, Інтернет був доступний споживачам, комутованого з’єднання були використані для підключення до BBS автора (дошки оголошень) по всьому світу. Як технологія, комутованого доступу користується більш довгостроковій перспективі, ніж більшість, крім, можливо, стаціонарний телефон технології (на якому заснований Dialup). Однак, за словами пісні “раз, вони-змінюється”. Похоронний дзвін пролунав для набору телефонних номерів і, замість того, тон дзвони, що телефон компанії сподівалися, він приходить в повне мовчання.

Загибель походить від комутованого високо над землею, на геостаціонарній орбіті над екватором і, якщо бути точним. І це не інопланетні загарбники, хоча вона прийде з космосу. Швидше, супутникові технології просунулися настільки, що комутований застаріли, навіть у віддалених районах, де це було, традиційно, лише підключення до інтернету доступно. Сьогодні мешканці сільських та віддалених районах можуть користуватися тими ж високошвидкісного доступу в Інтернет, як у містах і великих міст мали протягом декількох років. Більше не повинно ви живете в міській, розвиненою областю, щоб скористатися сучасними технологіями. Супутниковий доступ в Інтернет готова змінити, як ви думаєте про серфінг в Мережі.

З модемного з’єднання, ви повинні зв’язати вашу телефонну лінію для серфінгу в Інтернеті, або навіть просто перевірити вашу електронну пошту. Тим не менш, з супутниковим доступом в Інтернет, ви отримуєте сполука, яка завжди на. Там немає необхідності додзвонюватися до провайдера, не потрібно чекати, поки не буде встановлено з’єднання, і не потрібно страждати неймовірно повільні з’єднання швидкістю. Крім того, оскільки підключення до Інтернету здійснюється безпосередньо через супутники, телефонна лінія не зв’язали, гарантуючи, що ви отримуєте кожен дзвінок і ніколи не страждають “називають витрачати”, якщо ви забули вимкнути функцію очікування виклику перед набором дюйма Що інше робить супутникове надається доступ в Інтернет? Чи є інші переваги, крім наявності постійного з’єднання з Інтернетом?

Ви також будете насолоджуватися швидкістю до 50 разів, що ви випробували з вашим старим модемного з’єднання. Це означає, що переваги не тільки для ваших потреб електронної пошти, а й для всієї вашої роботи в мережі Інтернет. Ви легко можете дивитися потокове відео онлайн зараз, насолоджуватися улюбленими шоу в Інтернеті, або отримати у веб-шоу, які бере світ штурмом. Насолоджуйтесь потокову музику, грати в онлайн ігри з друзями та родиною, і сім’я і багато іншого. Нарешті, оскільки ви більше не потрібні вашій телефонній лінії для доступу в Інтернет, ви можете позбутися від нього, якщо хочете. Сім’ї по всій США угробивши свої старі стаціонарні телефони на користь використання стільникових телефонів (з ціною на велику відстань, хто б і ні?), Тепер ви теж можете стати частиною цього руху і зменшити свої рахунки, у той же час підтримання підключення до Інтернету, що вам потрібно. Одним словом, супутниковий інтернет відкрила в кінці Dialup Вік і забезпечує навіть найвіддаленіші вдома з підключення потрібно.