смертельної маркетингові помилки, які руйнують мрії і доходи

Цілком можливо, що відсотки за невдачі IM бізнесу дуже схожі, якщо не вище, ніж для оффлайн бізнесу. Протягом багатьох років я читав те ж статистика, що 80% підприємств не форуму протягом двох років. Деякі причини невдачі онлайн бізнесу в цілому відомі, але не всі з них можуть бути відомі. Але чи не було однієї окремо взятої причиною відмови, він буде робити помилки і прорахунку всіх видів. Ця діяльність заробляння грошей в Інтернеті дозволяє дезінформації всіх типів в усіх напрямках. Проте, коли хтось йде у вогні, і вони не змогли, то цього цілком достатньо для більшості людей, щоб змусити їх здатися.

Можливо, більшість людей, природно думати, що дає клієнтам найбільшу кількість варіантів є хорошою ідеєю. Складною річ, це звичайна рядок логіки – дати людям вибір і можливості таким чином, буде щось для всіх. Давати людям опцій часто, як правило, хибний підхід, якщо ви хочете, щоб зробити продаж. Це нелогічним, але дає людям у вашій воронка продажів багато варіантів може мати неприємні наслідки. Проста причина в тому, що, зазвичай кажучи, люди дуже погано щодо зробити вибір. Це може бути особливо вірно в рішення про покупку. Вони можуть бути заповнені багато сумнівів, що це занадто легко просто ігнорувати його, а не купувати.

Якщо ви ганебно “дешево”, то щоб уникнути вчинити припущенні, що інший світ дешева, теж. Вірити цьому чи ні, але не кожен comsumer проводить незліченну кількість часу, щоб знайти самі низькі ціни за щось. Подивіться всі навколо вас, є дешеві, недорогі, і по-звірячому оцінений товарів і послуг на всіх ринках. Продукти ціною у верхніх шарах стратосфери, як відомо, протягом тривалого часу. Той факт, що вони існували так довго автоматично розвіює будь-які міф, що всі люди є дешевими. Є багато причин, чому деякі люди вважають за краще витратити на чудових деталей. Так що, якщо у вас дійсно є, що запропонувати, що це дійсно висока якість, то ви повинні дізнатися, як позиціонувати ваш продукт у вашій маркетингової копії. Це, очевидно, може бути зроблено, так, може бути, вивчати ті підприємства, які продають більш дорогі продукти.

Більшість людей знають про думки відносини, що щось не так дивно, що всі захочуть купити його. Я думаю, що багато людей зазнали, що на деякий час. Так, там було більше, ніж кілька продуктів, які були надзвичайно популярні. З точки зору кожної людини на землі купувати щось від однієї компанії, ми не думаємо, що сталося – поки що. У вас є виправдання, щоб уникнути цієї ідеї він буде саботувати ваші зусилля, ви почнете розслаблятися і втрачати маркетингу вогню. Це буде так легко для вас, щоб блукати шлях нереальні очікування Як тільки ви це настрій. Це маячний розглянути будь-які послуги / продукту буде добре прийнятий усіма людьми.