текстовим на літніх з підлітком

Це літо! Школи, і підлітки проводять свої дні плавання, гуляти з друзями і робота в літніх робочих місць. Більше не проводять більшу частину дня в школі, підліткам важче йти в ногу с, що робить мобільний телефон життєво важливим для батьків та підлітків. Не тільки говорити, але для набору і відправки текстових повідомлень і залишайтеся на зв’язку.

Майже половина (45 відсотків) підлітків сьогодні власний стільниковий телефон, відповідно до Pew Internet & American Life Project, і мобільних повідомлень є важливою частиною їх повсякденного життя. Насправді, колосальні 68 відсотків підлітків віком від 13 до 17 посилають текстові повідомлення зі своїх мобільних телефонів.

Сьогоднішні підлітки використовувати мобільний обмін повідомленнями, щоб привітатися, поспілкуватися з друзями, реєстрація з мамою і татом, і багато іншого. В авангарді цього мобільного буму зв’язку, ці тенденції-сеттерів користуватися мобільними повідомленнями для спілкування в будь-який час і в будь-якому місці з друзями, батьками, однокласниками і товаришами по команді.

Щоб іти в ногу з вашим підлітком на мобільні повідомлення, наступні поради та рекомендації допоможуть вам розпочати роботу. В одну мить, ви будете використовувати мобільні повідомлення з підлітком або підвищення ваших мобільними повідомленнями Граєте ви зі своєю дитиною, ваш чоловік чи колегою.

Встановіть правила: Так само, як ви робите з регулярної діяльності стільниковий телефон, важливо, щоб ви встановити керівні принципи повідомленнями з вашим підлітком. Теми для обговорення включають які вони можуть обмінюватися повідомленнями з і скільки повідомлень вони можуть відправити без будь надлишках від тарифного плану бездротової даних.

Будьте ввічливі: відповідати на текстові повідомлення, які ви отримуєте своєчасно і переконайтеся, що ви текстових права людини у вашій телефонній книзі. T9 AOL, Texting Перспективи Дослідження показало, що 69 відсотків мам за допомогою мобільних повідомлень на користь гарного мобільного етикету.

Не кричіть: Введення мобільних повідомлень заголовними літерами з’явиться, як ніби ви кричали на одержувача, і його слід уникати, якщо ви маєте на увазі, щоб кричати на підлітків!

Твори: смайлики, такі як смайлики, може допомогти людям відправки мобільних повідомлень краще поділитися своїми почуттями. Використовуйте 🙂 сказати, що ви щасливі, або: (сказати, що ви не.

Виснажують себе: оператора мобільного зв’язку буде стягувати з вас та членів вашої родини плати за обробку вхідних і вихідних мобільних повідомлень. Зверніться до свого контракту служби, щоб дізнатися більше про цих зборів. Враховуючи зростаючу популярність мобільних повідомлень, багато перевізників тепер також пропонують обсягу планах обміну повідомленнями з доступних варіантів ціни об’ємних.

AOL є сприятливою батьків і підлітків спілкуватися в той час як мобільний телефон з рухомої служби AIM, який може бути налаштований для автоматичного пересилання миттєвих повідомлень AIM від користувачів друзів, родичів і колег на свої мобільні телефони після того як вони підписали геть AIM обслуговування.