уникнути цих поширених помилок, які багато людей роблять на Twitter

Справді, це мікро-блогів сайту для тих, хто не може перестати говорити. Є також загальні помилки, що більшість нових користувачів здійснюють на Twitter. Перед тим, як почати відправляти твіти, ви повинні бути в курсі цих поширених помилок.
Помилка № 1 – зображення на ваш аватар не ваш. Більшість нових користувачів не розміщувати свої реальну картину. Вони часто використовують мультфільм картинки, логотипи компаній або знімки своїх вихованців. Картини хоча і досить милі, самі Twitter користувачі гідно оцінять реальну картину вас. При публікації справжню картину на Аватара, інші будуть думати, що ви реальні і що ви досить впевнено, щоб дозволити іншим побачити вас. Якщо ви збираєтеся завантажити фотографію, вибрати ті, де ви даєте гарною посмішкою. Посмішка може легко скрасити день інші.
Відправка Приватні повідомлення автоматично через AutoDM; Приватні повідомлення часто безособовий і наполегливі. Якщо ви відправляєте цей тип повідомлень, ви можете втратити ваші послідовники. TweetLater є ще одним інструментом, який посилає автоматичні повідомлення. При використанні цих інструментів, повідомлення автоматично відправляються ті, хто піде за вами. Повідомлення про те, «спасибі за за мною” це добре, але відправки автоматизованих повідомлень просування вашого бізнесу або продукту не дуже гарна ідея, і більшість людей буде просто хмурився на них.
Чи є у вас послідовники? Якщо ви хочете мати послідовників, ви повинні слідувати люди або ви можете принаймні, створити цікаву сторінку профілю. Ви можете отримати послідовників, регулярно розміщуючи оновлення. Якщо ви тримаєте на наступних людей, і все ж ви не зробите поновлення на вашій сторінці, ви не можете отримати достатньо послідовників.
140 символів твіти повинні бути використані для відповіді на питання, Twitter. Відповідь на це питання один раз на день може бути достатньо, щоб люди могли знати, що ви зацікавлені в громаді. Ви можете додавати, що ви робите протягом дня, або там, де ви плануєте піти на ніч. Tweets є великими для початку бесіди. Ви можете також повторно цвірінькання інших користувачів або відправляти їх коментарі.
Перевірте ваші номери регулярно. Це не добре, щоб стежити за багатьма людьми, коли у вас є дуже мало людей слідувати за вами. Постарайся досягти балансу. Переконайтеся, що ви прямуєте одному буде також слідувати за вами назад, і ви також повинні оцінити ті, хто піде за вами. Це найпростіший спосіб подружитися на Twitter.
Використовувати інструменти, як Tweetdeck так що вам не потрібно, щоб залишатися на весь час. За допомогою цієї програми, ви можете розділити ваші послідовники в групи. Тепер ви можете легко відстежувати їх особливо коли вони посилають прямого сполучення та відповіді.
Якщо ви тримаєте на просування Вашого бізнесу весь час, всі будуть “неследовать ‘вас. Ніхто не любить людину, яка розповідає про свою компанію або продукту більшу частину часу. Ви повинні навчитися поважати інших. Як ви, можливо, забули, Twitter є соціальною мережею.
Ви повинні навчитися спілкуватися і побудувати гарні відносини, перш ніж почати бомбардування їх акціях. Навіть якщо у вас вже є список Бог веде, він як і раніше не дуже гарна ідея, щоб загородження їх акціях. Рекламні твіти повинні бути відправлені в обмеженій кількості тільки.
Це загальні помилки, допущені новою і старою твітери. Взяти їх до відома і не здійснювати ті ж помилки.