це на трьох людей для почуття безпеки

Мюррей Гольдшмідт, головний операційний директор, і Джейсон Едельштейн, технічний директор, співзасновники почуття безпеки Pty Ltd, були недавно одержувачів три дуже престижних галузевих нагород. Наприкінці жовтня, почуття безпеки була оголошена переможцем Моя нагород Business 2009 »Optus премії за найшвидше зростання малого бізнесу”. Це було швидко слідують з включенням BRW швидкий 100, список еліти, Австралії швидкозростаючих малого та середнього бізнесу року. А потім, щоб цементувати престижність, почуття безпеки був знову номінований в Deloitte Tech Fast 50 список другий рік поспіль.

“У рік глобальних потрясінь, будь-який з цих нагород були б вітав визнання, але всі три в послідовності підтвердив відчуття безпеки, як провідний в Австралії, і швидко зростаючих, інформаційної безпеки та управління ризиками фірми” говорить Гольдшмідт.

Почуття безпеки надає експертні послуги для захисту мереж, систем і даних клієнта тим самим дозволяючи своїм клієнтам у створенні стійких і безпечних підприємств. Інтернет включений, і навіть внутрішніх корпоративних додатків, страждають від вразливостей. Почуття безпеки експерта навички оцінки питань, приведення їх у відповідність з бізнес-ризиками і забезпечувати стратегічні плани з відновлення. Вони залучили багатьох провідних організацій в якості клієнтів, які тягнуться до рівня знань та обслуговування клієнтів, що вони не можуть знайти в іншому місці.

“На відчуття безпеки, яку ми їмо, дихаємо, і живий інформаційної безпеки. Наш подальший успіх є свідченням нашого бачення встановлення ділових спрямована виключно надання фахівців в галузі інформаційної безпеки та послуги з управління ризиками. Ми любимо те, що ми робимо, і дуже пристрасна про забезпечення успішних результатів бізнесу для наших шановних клієнтів. Простіше кажучи, ми перетворили пристрасть у надзвичайно успішний бізнес! “Говорить Едельштейн.

“Перемога в цих нагород була підтверджена безжалісний зусиль ми застосували протягом багатьох років і визнає відданість наших високо мотивованих співробітників і підтримці наших клієнтів. Це визнання є також величезна затвердження для всіх наших співробітників, що, у нашому прагненні, щоб допомогти організаціям з нашим досвідом, нашої культури і, як ми працюємо високо цінується іншими. “, Каже Гольдшмідт.