шпигунське програмне забезпечення – топ-3 вибір для вашої системи

У нинішньому столітті інформації, практично все знаходиться на комп’ютері. Особисті записи, банківські рахунки, бізнес-даних … немає майже нічого, що ви не можете знайти на комп’ютері. Життя деяких людей насправді обертаються навколо комп’ютерів, причому настільки, що віддалений файл може привести до серйозних пошкоджень.

Через високу важливості даних в цьому столітті, там повинен бути ефективна система захисту для захисту цих даних від шкідливих програм, таких як програми-шпигуни. Є насправді цілий ряд анти-шпигунське програмне забезпечення, доступне для вас на вибір. Але для того, щоб захистити вашу інформацію, ви повинні знати, які анти-шпигунського програмного забезпечення дійсно буде працювати.

Ми провели опитування в Інтернеті, і ми розташовані в трійку анти-шпигунського програмного забезпечення, доступних сьогодні. Це те, що ми дізналися про них.

1. Ad-Aware

Багато користувачів вибрали Ad-Aware через його обширної бази даних шпигунських програм. Хороший анти-шпигунського програмного забезпечення повинні бути в змозі визначити всі види програм-шпигунів, щоб зберегти ваш комп’ютер в безпеці, і Ad-Aware робить це ефективно, тому що його великій базі даних.

Ad-Aware анти-шпигунського програмного забезпечення має дві версії. Одним з них є версія Lite, яка є безкоштовною. Ця версія може знайти шпигунів і заражені файли всередині вашої системи, але замість їх видалення, версія Lite просто тримає їх в карантин. Якщо ви хочете, щоб мати можливість видалення шпигунських повністю, Pro версія може зробити це за вас.

Деякі з скарг людей про Ad-Aware є його інтерфейс, який не так вже й зручно, а її ціна, яка досить крута для багатьох людей. Крім того, ви не в змозі запланувати сканування на Ad-Aware. Вам доведеться робити це вручну, і це дещо тягарем для багатьох зайнятих людей.

2. Spybot Search і знищити

Це анти-шпигунського програмного забезпечення, ймовірно, найпопулярніший з усіх, в основному, тому що це безкоштовно. Будь-хто, хто має підключення до Інтернету може його скачати.

Проте, коли справа доходить до ефективності, це не буде першим у списку, оскільки є багато не вистачає можливостей. Він не має достатньої підтримки клієнтів, він не може виявити деякі нові шпигунські програми, поновлення нерегулярні, і, як Ad-Aware, планові огляди не є. І це тільки деякі з його обмежень.

Тим не менше, більшість людей думає, його недоліки простимі, тому що врешті-решт, це безкоштовно, і ми можемо з упевненістю сказати, що серед всіх безкоштовно анти-шпигунського програмного забезпечення, Spybot Search і знищити це кращий.

3. Spyware Doctor

Це анти-шпигунського програмного забезпечення є досить новим, але вже був високо оцінений експертами декількох шпигунських програм. Він має величезну базу даних, її інтерфейс дуже зручно, підтримки клієнтів відмінно. Єдине, про, Spyware Doctor є те, що є ще кілька помилок, що не були розроблені. Але поліпшені версії планується випустити найближчим часом, так що давайте бути напоготові для цього!