шість ознак мова йде про час, щоб відновити моделі

Ви змінилися ваші пропозиції значно-Тому що роки йдуть, ваша компанія розробляє нові товари, видаляє деякі старі товари, і модифікації питань у цілому. Наступні фактор, який ви знаєте, ваш брендинг фактично не копіювались які ви могли б бути і що ви робите. Так що для тих, хто вже змінені ваші пропозиції значно, це може бути відмінний час, щоб ближче поглянути на ваш бренд.

Ви хочете, щоб цілі спеціального покупця-Ви лопне ваш нинішній цільового ринку? Чи є вони просто не реагують і прибутковий більше? Це може бути гарний час, щоб шукати нову базу покупця до мети. Ви, можливо, навіть бути в змозі виявити, клієнти не звертають уваги ваших конкурентів.

Ти просто з контакту і попереднього Це фраза жодна модель не хоче бути пов’язаний з: старе. Візьміть слово, є відмінність між застарілими і встановлена. Вік вашої організації можна побудувати віру, однак це, можливо, додатково зробити вашу організацію, здається поза межами досяжності.

Там немає нічого, що чітко відрізняє вас від конкурентів-це чудово, що кількість “я теж” виробників є там. Виробники просто з’являються радий змішати в, а не виділятися. Це нерозумно. Не бійтеся, щоб виділитися і бути різною. Це може привести до деякої критики, але в кінці кінців, ви отримаєте ті продажу, які безликих конкурентів не потрапляє.

Клієнти не знаю, хто ви і що ви робите-Взагалі, ваші зусилля брендинг просто провал. Незалежно від того, як обтяжливі ви вже пробували, ваша аудиторія просто не знає, хто, чорт візьми ви. Якщо це так, прийшов час, щоб повернутися в креслярський стіл і створити абсолютно нову стратегію брендингу.

Конкурс перевершити ви-Має конкурсу придумати нові переваги і вибір, який зробить вас поступається? У цьому випадку необхідно оновити вашу модель у результаті ваші перспективи не мають поважних причин, щоб робити бізнес з Вами. Знайти нові методи для відновлення вашої моделі, як бізнес-лідера.

Чи є ваш бренд відображати будь-який з цих показників, що цей час для оновлення? Ви коли-небудь ефективно ребрендинг вашої організації?
Поділіться враженнями, залишивши коментар!