як уникнути афери, використовуючи кілька основних речей

Люди отримують страху, почувши слово “афера”, але страх не те, що забере афера діяльності. Замість того, щоб страх, людина повинна боротися проти нього. Якщо нічого не може бути зроблено потім перевірте допомогу і дізнатися ситуацію, тому що ви можете отримати те, що може допомогти вам. Ви повинні бути дуже обережними, коли перед афера ситуації. Нижче наведені деякі способи, щоб уникнути шахрайства, зберегти ці моменти в своєму розумі, щоб триматися подалі від шахраїв.

1. Ви не повинні довіряти на будь-які претензії, які просять пароль докладно для того, щоб відправити вам гроші.

2. Ніколи не повідомляйте свій пароль детально будь-якій особі, навіть якщо у вас є базові відносини з людьми, і вони запитують пароль для будь-якої мети.

3. Вам не потрібно розкрити свій пароля чи облікового запису інформації, пов’язаної з будь по телефону.

4. Ви повинні бути обережні на тих осіб, які з вами, щоб поставити своє кодовий номер, який пов’язаний з вашою фінансовому рахунку.

5. Ви не дбаєте про мотиви людини, тому що іноді люди будуть питати інформацію про обліковий запис, кажучи, що вони просто хочуть грати в ігри.

6. Не дозволяйте нікому відомо вашого облікового запису, навіть ваш друг просить вашого облікового запису, щоб перевести або отримати фонд просто ігнорувати, говорячи чомусь.

7. Це не дуже хороша думка, щоб поділитися своїми рахунок докладно з тим, хто запитував, хоча щоразу, коли він або вона вам відомі.

8. Дільбі інформації про обліковий запис можна веде вас до афери деяких день, тому що нікому зможе отримати доступ до вашого рахунку.

9. Чи не зберігайте пароль або рахунок докладно в місці, яке є легко доступним, і це краще не економити скрізь просто тримати його в думці.

10. Згадуючи пароль напам’ять є чудовим і чудовий спосіб захистити Ваш пароль від шахраїв.

11. Спробуйте змінити свій пароль у проміжку двох місяців або менше, що і не використовувати той самий пароль знову і знову.

12. Люди можуть бути виразними розкривати свої рахунки докладно і в свою чергу вони просять вас також розкривати інформацію про обліковий запис, але ніколи не намагайтеся це дурість.

13. Такі люди, очевидно, не турбуються про своїх фінансових кредитів, навіть якщо вони підтримують це чи ні, але просто не дати їм скільки-небудь докладно, тому що є шанс витоку тому не звертав уваги на такі ситуації.

14. Намагайтеся уникати публічного Інтернету в вашу особисту інформацію рахунки, тому що є багато можливостей, щоб дізнатися ім’я вашого облікового запису, а також поздовжні вимірювання вашого пароля.

15. Люди дуже розумним, щоб зрозуміти, логін деталям і вони можуть легко змінити свій профіль, щоб просто використовувати вашу особисту інформацію рахунку на свій комп’ютер.

16. Зробіть ваші ім’я користувача та пароль зовсім інше бути на безпечній стороні. Намагайтеся не використовувати те ж ім’я користувача та пароль.

17. Не використовуйте загальний числовий або буквений серії для створення пароля. Зробіть ваш пароль з граничною символів, але не важко.