я повинен отримати ADSL, ADSL2 або ADSL2 + широкосмуговий

ADSL

Сама основна форма широкосмугового доступу в Інтернет приніс у ваш будинок активної телефонної лінії, AOS мідний дріт ADSL, також відомий як ADSL1. У ADSL1, існує чотири різних швидкостях ви можете придбати: 256kbps/64kbps, 512kbps/128kbps, 1500 kbps/256kbps і премія 8192 kbps/384kbps швидкості.

План швидкостей були названі на честь їх швидкість завантаження в кілобайтах в секунду, що є першою швидкості в парі, як пронумеровані 256kbps/64kbps. Друга швидкість перерахованих є швидкість завантаження. Завантажує, коли ви піднімете фотографії на вашому рахунку або Facebook додавання вкладень в електронній пошті. Але майже все, що ви робите в Інтернеті буде використовувати швидкість завантаження (і завантаження даних). Деякі інтернет-провайдери заряду для обох завантажувати файли, у той час як інші тільки плату за скачування, так що перевірити план, деталі AOS тонше.

швидкість ADSL 256kbps/64kbps

Швидкість завантаження 256kbps є самою основною формою широкосмугових і є великим кроком від Інтернет через телефонну лінію, яка має швидкість завантаження до 64 кбіт. Проте, в порівнянні з рядом інших швидкостях, доступних сьогодні, це все ще дуже повільно. Це не буде відповідним, якщо ви в перегляді YouTube відео, що робить дзвінки Skype або онлайн-іграх.

швидкість ADSL 512kbps/128kbps

Швидкість 512 кбіт завантаження все буде досить повільно для людей, які хочуть використовувати сучасне програмне забезпечення і функціональність, незважаючи на те, вдвічі швидше, ніж 256 kbps. Але для тих, хто користуються інтернетом тільки для електронної пошти, банківського та загального серфінгу і не в поспіху, це може бути дешевою альтернативою.

ADSL 1500 kbps/256kbps швидкості

Швидкість завантаження 1500 кбіт те, що більшість людей, які можуть, АОТ ще отримати ADSL2 + йти. Швидкі та все ж дешево, це веб broswsing без очікування. Відео та онлайн-ТБ і подкастів грати, як тільки ви натискаєте на їх відповідні посилання, що дозволяє миттєвий доступ до інтернету.

Ця швидкість не може бути достатньо, якщо у вас є домашня мережа з декількох комп’ютерів, користувачі яких всі хочуть дивитися онлайн відео в той же час, або якщо ваш будинок так далеко від телефонної станції швидкості вашого з’єднання різко падає до досягнення вашої власності .

ADSL 8192 kbps/384kbps швидкості

Швидкість завантаження 512kbps є найшвидшим ви можете отримати на ADSL1 з’єднання. Як це ближче до ADSL 2 швидкості, вам доведеться платити більше, але якщо ADSL2 + мобільного, АОТ в даний час у вашому регіоні це буде ваш кращий варіант, якщо швидкість важлива для вас. Див Exetel, AOS FP-D1 8192 кбіт $ 75,00 план з 30GB в піковий час, і 60GB завантажень в-час, в якості гарною відправною точки.

ADSL2 швидкість

ADSL2 має швидкість до 12000 кбіт або 12 Мбіт (мегабіт в секунду). Однак, це не поширене в Австралії, як ADSL2 + ринок є швидкість споживачі вимагають.

ADSL2 + швидкість

ADSL2 + має швидкість до 24000 Кбіт (24 мегабіт в секунду), що робить його найшвидшим швидкості ви можете зареєструватись до австралійської індустрії широкосмугового ADSL. В якості бонусу, serviceis ADSL2 + дешевше, ніж ADSL1, так як ринок більш конкурентоспроможним. Швидше і дешевше! Це гаряче швидкий Інтернет, де велике число комп’ютерів в одному будинку або офісі все це може бути в мережі одночасно, немає часу завантаження, питання або завантажити відставання. Щоб використовувати ADSL2 + необхідно підтримкою ADSL2 + модем, як звичайний модем ADSL може працювати тільки при максимальній температурі 8192 Kbps.

Як і у всіх ADSL широкосмуговий, чим далі ви живете або працюєте з телефонної станції, тим повільніше швидкість вашого остаточного ADSL2 + з’єднання, коли він входить у ваш будинок або бізнес. При розробці можливу відстань кабелю від обміну до місця проживання, деякі інтернет-провайдери можуть сказати вам, що швидкість очікувати

голий DSL

Голий DSL забезпечує ADSL2 + підключення до вашого будинку через телефонну лінію міді, але ви вимкніть телефон аспект лінії, тому ви одягаєте, АОТ оплату за телефон оренди (як вам більше не мають стандартний телефон). Інтернет-провайдер порти повинні бути у вашій місцевій телефонній станції, що голий DSL здібних і цей тип з’єднання працює тільки з ADSL2 +.

Формування швидкостях

На плані ADSL або ADSL2 +, більшість провайдерів форму (уповільнюють) вашого з’єднання, коли ви досягнете межі завантаження, тому важливо, щоб з’ясувати, що швидкість, яка могла б бути. Формування швидкість може варіюватися від розчарувань комутованого швидкості 64 кбіт весь шлях до респектабельних 4mbps (4000 Kbps), як і на TPG Super Fast Преміум ADSL2 + 150GB план за $ 89,99.

Замість того, уповільнення швидкості, деякі провайдери стягують плату використання надлишкової в діапазоні від 15 центів за мегабайт (МБ) до 50 центів за гігабайт (ГБ). Переконайтеся, що ви точно знаєте, що станеться, якщо ви йдете над скачати межа, щоб уникнути неприємних сюрпризів.

ADSL наявності

Не всі постачальники зможуть надати Вам ADSL2 +, але тільки тому, що один постачальник може, АОТ дати вам ADSL2 + у вашому регіоні, це не обов’язково означає, що ви застрягли з ADSL1. Telstra належить BigPond може забезпечити ADSL2 + широкосмуговий практично в будь-якому місці в Австралії, як вони контролюють великі інфраструктурні мідного дроту – хоча вони не завжди самі конкурентоспроможні ціни.

Включення обміну з DSLAM забезпечити ADSL2 + є дорогим, тому інтернет-провайдери зазвичай починаються в густонаселених міських районах, де вони знають, Äôll роблять свої гроші назад. Крім того, постачальники є тільки певну кількість портів для своїх клієнтів при обміні, і якщо всі вони здані в оренду, вам доведеться шукати інший сервіс-провайдера.