CenturyLink Інтернет

У цьому столітті, де майже всі пройшла онлайн, вам необхідно швидке, безпечне і надійне підключення до Інтернету для того, щоб йти в ногу з мінливим світом. Таким чином, ви повинні піти на CenturyLink інтернету з CenturyLink. CenturyLink є третьою за величиною телекомунікаційної компанії в єдиній державі і однією з найбільших інтернет-провайдерів послуг. Вона спеціалізується на наданні високої якості передачі голосу, даних і відео в обох будинків і підприємств по всій єдиної держави. CenturyLink була створена в 2006 році, зі штаб-квартирою в місті Монро, штат Луїзіана За ці роки CenturyLink зарекомендувала себе як лідер на ринку мережевих послуг, і може похвалитися стан інфраструктури хмари мистецтва та хостинг ІТ-рішень для багатьох підприємств по всій єдиної державної. Робочої сили на CenturyLink прагне забезпечити видатні заслуги і якість продукції для своїх клієнтів. CenturyLink Інтернет надається бездротовий і на свій власний і прямого зв’язку з їх волоконно-оптичної мережі.

CenturyLink має широкий діапазон швидкостей з’єднання, з яких можна той, який відповідатиме вашим потребам адекватно. Для основи використання Інтернету CenturyLink запропонує швидкість з’єднання до 1,5 Мбіт, і якщо ви хочете збільшити ваш домашній інтернет і мають контроль над ним ви можете вибрати швидкість з’єднання 7 Mbps. Тим не менше, для тих, хто хоче швидкість з’єднання, яка має можливість виконувати практично будь-які завдання інтернет, CenturyLink пропонує 25 Mbps і 40 Mbps швидкість з’єднання. CenturyLink інтернет підвищать цінність Вашого будинку і в той же час допомогти вам з вашої домашньої роботи, пошук роботи і спілкується з друзями та родичами, швидкий відео і музики, а також допомога в отриманні новин та інформації в комфорті вашого будинку або офісу.

Безпека є однією з основних проблем, коли справа доходить до Інтернету, але при використанні Інтернету CenturyLink ви не повинні мати ніяких турбот крадіжки особистих даних. CenturyLink високошвидкісний доступ в Інтернет не через кабель, і, отже, немає жодного з’єднання є загальними. Це означає, що ви будете мати ваші зв’язки безпосередньо пов’язані з CenturyLink волоконно-мережі, яка, у свою чергу, дає 100 відсотків приватна. Крім підключення до приватної мережі ви отримаєте постійну швидкість з’єднання навіть у години пік.

З столітті Інтернет пов’язують епоху чекає відео, щоб подивитися давно минув. Отримання високої швидкістю з’єднання до 10 Мбіт від CenturyLink ви зможете дивитися потокове HD змісту без буферизації. Крім того, ви будете мати можливість завантажувати відео чи музику в мить ока, і володіють підвищеною ігровий досвід. За допомогою інтернет-CenturyLink ви також будете мати можливість дивитися безкоштовно онлайн ТБ з більш ніж 250 провайдерів, не виходячи з порталу CenturyLink.

Щомісячні платежі інтернет CenturyLink залежить від швидкості з’єднання ви підписані, наприклад швидкість з’єднання до 1,5 Мбіт починається від $ 19,95 в місяць в той час як до 10 Мбіт починається від $ 29,95 на місяць. CenturyLink має в службу технічної підтримки, яка допоможе вам у будь-який час дня, включаючи вихідні дні. Обладнання CenturyLink інтернет поставляються з безкоштовною установкою самостійно, який проведе вас про те, як встановити їх менш ніж за 30 хвилин. Однак, якщо вам важко зробити це самостійно компанія направить людини, щоб зробити це за вас.

Досвід видатних потужності волоконно-оптичної мережі з прямим підключенням від CenturyLink.