Cisco CCNA (640-553) Безпека навчання з використанням AAA DNIS карту мережевого обліку команду

У сьогоднішній статті, я збираюся повідомити вам про Cisco IOS команди глобальної конфігурації режим під назвою “AAA DNIS карту обліку мережі».

Мережеві адміністратори (як ви) використовувати “AAA DNIS карту обліку мережі” команду, щоб відобразити Набраний номер інформаційної служби (DNIS) число зокрема компанії AAA сервера, який буде використовуватися для AAA обліку.

Ще один спосіб сказати це, CCNA автора (як ви) використовувати AAA DNIS карту обліку мережа “команду, щоб призначити ряд DNIS до конкретної компанії AAA сервер, так що група серверів може обробляти запити обліку для користувачів набору номера в мережі за допомогою певну кількість DNIS.

Тепер, перш ніж ви зможете використовувати цю команду, ви повинні виконати наступні дії першого:

1. Включити AAA на маршрутизаторі
2. Визначити групу серверів AAA
3. увімкніть відображення DNIS

Нижче наведено синтаксис команди:

AAA DNIS карту DNIS номер мережевого обліку [старт-стоп | Stop-тільки | немає] [трансляція] Група GroupName

Як ви можете бачити, команда може використовувати кілька ключових слів, нижче є пояснення:

DNIS номер – аргумент число DNIS.

старт-стоп – це (за бажанням) ключове слово використовується, щоб вказати, що певна група Сервера безпеки Посилка “Бухгалтерський облік” повідомлення на початку процесу і “стоп обліку” повідомлення в кінці процесу. “Пуск бухгалтерський облік” записи відправлені у фоновому режимі. (Запитуваний користувач починає процес незалежно від того, “старт обліку” повідомлення було отримане на сервер обліку.)

стоп-Only – це (за бажанням) ключове слово використовується, щоб вказати, що певна група безпеки сервер буде відправляти “стоп обліку” повідомлення в кінці просила користувача процесу.

Ні – це (за бажанням) ключове слово використовується, щоб вказати, що певна група безпеки сервер не буде посилати обліку повідомлень.

Broadcast – це (за бажанням) ключове слово дозволяє передавати бухгалтерський облік на декількох серверах AAA. Одночасно посилає бухгалтерського обліку на перший сервер в кожній групі. Якщо перший сервер недоступний, перехід на інший ресурс за допомогою резервних серверів, визначених у цій групі.

групи ім’я групи-Це ключове слово використовує підмножина RADIUS або TACACS + серверів для аутентифікації, як це визначено AAA RADIUS-сервер або групу серверів AAA TACACS + група команд.

Нижче наведено приклад команди використовуються:

Маршрутизатор> Включити
Router # налаштувати термінал
Маршрутизатор (конфігурації) # AAA нової моделі
Маршрутизатор (конфігурації) # Радіус-хоста сервера 172.30.0.0 обліковий-порт 1646 ключових ittechtips1
Маршрутизатор (конфігурації) # компанії AAA сервер радіуса group1
Маршрутизатор (конфігурації-SG-радіус) # сервера 172.30.0.0
Маршрутизатор (конфігурації-SG-радіус) # Вихід
Маршрутизатор (конфігурації) # AAA DNIS карту дозволу
Маршрутизатор (конфігурації) # AAA DNIS мапі 8888 обліку мережевий групи group1
Маршрутизатор (конфігурації) # Вихід
Router # копія почати працювати

У наведеному вище прикладі, ми використовуємо “AAA DNIS карту обліку мережі” команду, щоб відобразити 8888 DNIS числа до групи RADIUS сервер під назвою групи 1. Група серверів group1 буде використовувати RADIUS сервер 172.30.0.0 обліку запитів користувачів в наборі з DNIS 8888.

І, як здебільшого всі команди Cisco IOS, ви можете використовувати слово “ні” перед командою видалити (відключити) налаштовані команди; як ви бачите нижче:

Чи не Маршрутизатор (конфігурації) # Немає AAA DNIS карту DNIS номер мережевого обліку

До речі, якщо ви вирішите використовувати цю команду, переконайтеся, що ваш маршрутизатор (и) під керуванням Cisco IOS 12.1 (1) T або вище.

Сподіваюся, ця стаття була дуже інформативною і допомогли Вам швидко розібратися у використанні AAA DNIS карту командою мережевого обліку. Якщо ви хочете дізнатися більше, я раджу вам відвідати мій сайт, чи були ви знайдете найсвіжішу інформацію про Cisco CCNA (640-553) методів забезпечення безпеки іспиту.

Для Вашого успіху,