Proxy Filter короткий огляд

Проксі-фільтром, також відомий як проксі-сервер, це машина, або заявки, яка служить посередником між клієнтом і сервером. При зверненні користувача до сервера через проксі-сервер, сервер вважає, що вона завершує запити проксі, а не фактичного користувача, тому він захищає клієнта від ідентифікації. Комп’ютер адміністраторів, які хочуть обмежити доступ до певних сайтів у межах своїх комп’ютерних мереж часто широко використовують проксі-фільтр, але користувачі, які хочуть, щоб обійти обмеження мережі також використовують їх. Інші користувачі проксі-фільтри, включаючи людей, які мають обмежений доступ до Інтернету або тих, хто бажає отримати доступ до контенту з інших регіонів.

Мережеві адміністратори часто змушені помістити певні сайти, як сайти соціальних мереж та інших інтернет-послуг, які знижують продуктивність на робочому місці, при обмеженні. Вони часто роблять це за рахунок використання проксі-фільтр в якості шлюзу між користувачами корпоративної комп’ютерної мережі та зовнішнім світом. Проксі-сервер буде мати список ключових слів, доменів та інтернет-протоколу (IP) адреси, які заборонені, так що будь-який користувач, який намагається отримати доступ до них буде перенаправлено на сторінку попередження, замість необхідного сайту. Деякі проксі-сервери просунулися параметри фільтрації, що дозволяє мережевим адміністраторам блокувати типи файлів і подібно звучать ключовими словами, а також.

Проксі діють за межами юрисдикції фільтрації веб-програмне забезпечення, а користувачі можуть використовувати для доступу до проксі сайти, які інакше були б обмежені в мережі. Багато рішень для фільтрації виключає проксі фільтр сайтів з їх централізованої список заборонених доменів. Ті, які включають в себе сайти, які виступають в якості проксі-фільтром повинні постійно оновлювати свої обмежений список сайтів, щоб включати сотні проксі-сайтів, які створюються кожен день в Інтернеті.

Адміністраторам корпоративних комп’ютерних мереж не тільки ті, які використовують проксі-фільтри, щоб обмежити доступ користувачів до частини Інтернету. Деякі уряди вже використовують проксі концепція фільтру протягом багатьох років, щоб запобігти їх громадян від доступу до частини Інтернету, що вони вважають непатріотично або всупереч офіційній ідеології уряду. Уряду, які вдаються до блокування вмісту часто використовують набагато складніші методи фільтрації веб-контенту, ніж ті, які використовуються в комерційних додатках. Є однаково складні проксі фільтра рішень, які можуть бути використані для включення громадян таких країн, для доступу в Інтернет у своєму entirety.Firewalls спеціальні програми, програмне забезпечення, розроблене, щоб тримати зловмисників в мережі. Ці програми працюють на комп’ютерну техніку і можуть бути розроблені, щоб не пустити зондування комп’ютерних хакерів. Personal Firewall це той, який управляється і контролюється на рівні настільного комп’ютера. Це, як правило, включені в більшість антивірусних програмних пакетів.

Легко налаштувати персональний брандмауер. Це програмне забезпечення дозволяє фільтрацію вхідних і вихідних повідомлень в комп’ютерній мережі. Брандмауер можна відключити певні порти на комп’ютері системи, яка часто використовуються комп’ютерні хакери як метод проникнення network.The Windows? Операційна система, як правило, продаються з персональний брандмауер включений. Якщо інші програмні міжмережеві екрани бажанні Windows? Програмне забезпечення повинно бути відключене. Не рекомендовано запускати два програмні міжмережеві екрани одночасно, оскільки захист може знизитися.

Є багато типів персонального брандмауера доступні. До них відносяться комерційні продукти і вільний для завантаження, продуктів з відкритим кодом. При виборі програмного забезпечення брандмауера, важливо, щоб вибрати продукт від надійного постачальника безпеки. Це допоможе забезпечити комп’ютерну мережа не стає під загрозу. Персональний брандмауер повинен бути зручний в налаштуванні, установці та управлінні. Після того як програма налаштована, вона повинна залишатися в режимі моніторингу в усі часи. Програмне забезпечення має бути встановлено за умовчанням запуску положення, щоб забезпечити безпеку увімкнено щоразу, коли комп’ютерна система включена. Це дозволить 24-годинний захист комп’ютерної мережі будинку чи бізнесу.