YouTube зустрічається MySpace Newgrounds зустрічається

Showmypro хороший хол веб-сайту приносить купу успішні ідеї разом. На YouTube ви можете знайти Gazillion відео, коментувати ці відео, оцінювати їх, і потрапити в полум’ї війни з іншими користувачами над змістом відео. На MySpace ви можете подивитися на фотографії людей і читати журнали, говорячи про речі. На Newgrounds, ви отримуєте можливість дивитися відео Flash склали люди, які хочуть вони були карикатуристи і грати дуже весело гри безкоштовно. Але жоден з цих веб-сайтів не має поєднання всіх трьох.

Візьміть Newgrounds наприклад. Ви можете грати в гру, оцінити, прокоментувати його, і піти. Залишати коментарі можна, віддалено коментувати коментарі інших користувачів, навіть якщо їх пост хлинув на купу інших повідомлень. Крім того, шанси хтось коли-небудь повернутися, щоб прочитати повідомлення або інакше майже дорівнює нулю. Ви отримуєте майже нескінченний повені посад, які читають, можливо, двох десятків осіб, перш ніж вони остаточно отримати штовхнув назад в архівах небуття. Кращий інтерактивності ви можете отримати в форумах.

Сідайте на Myspace, і ви отримаєте пустелі беззмістовними. Звичайно, є фотографії. Звичайно, є музика, початкове намір MySpace. Звичайно, є нескладний журналах. Ви повинні просіяти через майже нескінченне купи сміття, перш ніж дістатися до хорошого повідомлення. Може бути, тому так багато інших блогах такої високої якості. MySpace взяла на себе, щоб поглинути всі погані письменники і нудною особистості для того, щоб залишити решту мережа з якістю письменників. Але навіть якщо зв’язок легкістю на Myspace, є невеликий вміст про що поговорити.

Налаштуйтеся на Youtube, і ви отримаєте нескінченну кількість відео. Деякі цікаві. Деякі з них абсолютно дратує. Деякі з них порушують авторські права. Але от саме. Сидіти і дивитися. Може бути, залишити коментар. На менш торгівлі відео, ви можете реально отримати право голосу дюйма Але є тільки так багато спілкування, які можуть піти на в цих відео. Рано чи пізно ви дійдете до точки, де ви не можете залишати коментарі більше, так як Youtube взяли на себе, щоб обмежити довжину кожного коментаря. Я не маю поняття, чому вони зробили це.