покупки в мережі як і раніше стає все більш популярним, хоча всі CMS системи інтернет-магазині.

Веб-магазин став настільки поширений в останнє десятиліття, коли Інтернет і комп’ютер стали настільки поширеним явищем. Це була різка зміна в останні кілька років у комп’ютерного додатки. Тепер на шляху, веб-магазини також збільшилася і знаходиться в повній формі. Це так легко для клієнтів, щоб купити товари або предмети, які вони повинні отримати все, що вони хочуть в їх кінчиками пальців. Вони не турбуватися про міському русі, жваві вулиці etc.The зміна концепції можна спостерігати, популярність інтернет-магазин мережі через кілька років.

Одне з найважливіших переваг покупки веб є те, що користувачі можуть купувати товари у продавців в реальному часі. В даний час інтернет-магазини надав дешеве враження інтернет-магазину для відвідувачів або користувачів. Доступний інтернет-магазинів і простий доступ до веб-магазину був величезний зростання в останні кілька років. Є три найбільш часто використовуваних типів вільних налаштовувати і дешеві онлайн-магазину додатків веб даний час широко використовуються.

Найбільш поширені рішення для електронної комерції використовуються
1) силу Mart
2) магніто
3) інтернет-магазину

Доброчесність Mart

Доброчесність Mart раніше був відомий як магазин Mambo PHP. Це відкриті системи, яка була розроблена з тим, щоб поліпшити систему управління контентом. Гідність Mart написана на PHP і вимагає SQL бази даних для її роботи. Це може забезпечити дешеві досвід покупок через його відкритим вихідним кодом, і це дозволяє уникнути величезних витрат магазину, співробітники і т.д. дуже дешево системі інтернет-магазину допоможе нам залучити багато людей до системи онлайн магазинів. Він підтримує необмежену кількість продуктів і категорій. Завантажуваних продуктів може бути також продані і надає каталог, в якому кошику вимкнений. Як це відкриті системи, код може бути переглянутий. Доступного інтернет-магазину можуть бути зроблені PHP розробників в індивідуальних шлях, оскільки він є відкритим вихідним кодом.

Magento

Magento також з відкритим вихідним кодом;. Вільно використовувати веб-додаток, запущене в 2008 році Насправді Magento раніше був відомий як інтернет-магазину. Пізніше власники вирішили переписувати його на Magento. Три категорії модулів, які використовуються в основних модулів, модулів спільноти, і комерційних модулів. Він також використовує PHP і MySQL бази даних. Це робить почуття компаній, щоб мати інтернет-магазин розроблений в дешевій з можливих способів. Власники спочатку думав припинення OsCommerce але пізніше переписувати його на Magento.

OS Commerce

OS Commerce є першим відкритим вихідним джерелом онлайн онлайн управління програмою. Він використовує PHP і MySQL від бази даних. Це дозволяє концепція дешевого інтернет-магазину. Було почали використовувати на початку 2000. Це було поняття, введене засновником і керівником проекту Харальд Понсе де Леон. Своєю відкритості і вільно налаштувати додаток відповідно до вимоги допоможе мати доступне веб-сайті. Це була перша система, але багато змін було внесено розуміння його недолік Magento була однією з таких зміни, внесені до OS Commerce. Зміна концепції і відносини веб-розробників для допомогло різка зміна

Концепція системи інтернет-магазин придбав популярність в останнє десятиліття через дешевизну і простий у використанні структури. Зручний поведінку програми зробила це так часто, що люди віддають перевагу інтернет-магазини, а не звичайною системою торгових подальшим їх протягом десятиліть.

Маючи ближче до системи допомагає нам зрозуміти популярність, важливості, прийняття його мають у загальному розумі народів. Навіть незважаючи на всі три системи, де розроблена для забезпечення більш зручного, дешеві торгові системи.

Веб-магазини, хоча на його прийнятті; багато критики підняли через його вразливість до цих пір. Проблема виникає тому, що плату за товар виробляється до невідомій особі, не перевіривши якість і довіру продукту і виробника або дистриб’ютора.

Інтернет-магазини веб змогли завоювати довіру тисячі і тисячі людей по всьому світу. Це не справедливо, щоб побачити помилки і уразливості системи поодинці, але слід враховувати позитивні аспекти системи також.